Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Pingpongowy PGE Narodowy, 19 sierpnia

Polski Związek Tenisa Stołowego z partnerami i sponsorami wydarzenia zaprasza do udziału w największej imprezie tenisa stołowego w kraju. Pingpongowy PGE Narodowy odbędzie się 19 sierpnia 2023 roku w godzinach od 9.00 do 19.00. Na płycie PGE Narodowego w Warszawie ponownie stanie sto stołów do tenisa stołowego i atrakcji nie zabraknie dla żadnego sympatyka tej dyscypliny sportu.
21.07.2023
Rafał Wereszczaka
Źródło: Polski Związek Tenisa Stołowego
Polski Związek Tenisa Stołowego z partnerami i sponsorami wydarzenia zaprasza do udziału w największej imprezie tenisa stołowego w kraju. Pingpongowy PGE Narodowy odbędzie się 19 sierpnia 2023 roku w godzinach od 9.00 do 19.00. Na płycie PGE Narodowego w Warszawie ponownie stanie sto stołów do tenisa stołowego i atrakcji nie zabraknie dla żadnego sympatyka tej dyscypliny sportu.Na uczestników wydarzenia czekają między innymi:
- amatorskie turnieje tenisa stołowego z atrakcyjnymi nagrodami, rozgrywane w pięciu kategoriach wiekowych (U12, U15, U19, U40 oraz 40+) - zapisy do turnieju przyjmowane będą w dniu wydarzenia
- spotkania z gwiazdami polskiego tenisa stołowego
- gry pokazowe zawodników LOTTO Superligi Tenisa Stołowego
- panele dyskusyjne z zawodnikami kadry Polski, międzynarodowymi sędziami tenisa stołowego, trenerami, psychologami sportu i fizjoterapeutami
- gry, zabawy i konkursy sprawnościowe z nagrodami
- zajęcia z trenerami i konsultacje z psychologami sportu i dietetykami
- strefy animacji ENEA
- wycieczki z przewodnikiem po PGE Narodowym

Prezes PZTS Dariusz Szumacher deklaruje dofinansowanie transportów autokarowych dla zorganizowanych grup z Okręgowych Zwiazków Tenisa Stołowego po wcześniejszym kontakcie z organizatorem. Wysokość dofinansowania będzie ustalana indywidualnie z uwagi na różne odległości dzielące uczestników od Warszawy.

Jednocześnie wzorem poprzednich eventów Prezes zobowiązał się nagrodzić najlepszą frekwencję. Okręg z najlepszym wynikiem otrzyma dwa stoły do gry w tenisa stołowego, natomiast cztery kolejne Związki otrzymają po jednym stole.

Osoba kontaktowa w ww. sprawach:
Jakub Bagiński
tel. 607 120 991

Aktualności

Wspierają nas
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Miasto st. Warszawa
Szkolny Związek Sportowy
Unia Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego