Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
26.07.2023
GP Mazowsza Amatorów, sobota 26 sierpnia, Marki Fundacja Hit The Ball zaprasza do udziału w bezpłatnych zawodach Grand Prix Mazowsza Amatorów w Tenisie Stołowym, który odbędzie się 26 sierpnia w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Markach przy ul. Szkolnej 9. Zaplanowane są turnieje w pięciu kategoriach, w tym turniej gry podwójnej.

21.07.2023
Pingpongowy PGE Narodowy, 19 sierpnia Polski Związek Tenisa Stołowego z partnerami i sponsorami wydarzenia zaprasza do udziału w największej imprezie tenisa stołowego w kraju. Pingpongowy PGE Narodowy odbędzie się 19 sierpnia 2023 roku w godzinach od 9.00 do 19.00. Na płycie PGE Narodowego w Warszawie ponownie stanie sto stołów do tenisa stołowego i atrakcji nie zabraknie dla żadnego sympatyka tej dyscypliny sportu.

11.07.2023
GP Mazowsza Amatorów, sobota 22 lipca, Warszawa Fundacja Hit The Ball zaprasza do udziału w bezpłatnym turnieju Grand Prix Mazowsza Amatorów w Tenisie Stołowym, który odbędzie się już 22 lipca w sali sportowej OSiR Solec przy ul. Solec 71 w Warszawie. Jest to pierwszy z dwóch turniejów tego cyklu, które zostaną rozegrane w lipcu i w sierpniu. Pierwszy już sobotę 22 lipca.

03.07.2023
XX Memoriał Jana Błaszczaka, Kraków 26-27 sierpnia KS Bronowianka Kraków zaprasza do udziału w jubileuszowym, XX Memoriale Jana Błaszczaka. Zawody w kategoriach open mężczyzn, open kobiet, amatorzy, kadetki i młodsze, kadeci i młodsi, zostaną rozegrane w dniach 26-27 sierpnia w Krakowie na obiektach KS Bronowianka. Więcej szczegółów w zaproszeniu poniżej.

20.06.2023
XXV Grand Prix Piaseczna, sobota 24 czerwca Na dobry początek wolnego od szkoły UKS Return Piaseczno zaprasza na rozpoczęcie wakacji przy... pingpongowych stołach. W sobotę 24 czerwca rozegrany zostanie szósty turniej 25. edycji Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym. Zawody są przeznaczone zarówno dla dzieci jak i dorosłych, amatorów i profesjonalistów. Podczas czerwcowego turnieju na zwycięzców czekają unikatowe statuetki i pakiety nagrodowe ufundowane przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie w związku z jubileuszem 25-lecia GOSiR. Ponadto organizatorzy zaoferują konkursy z nagrodami dla dzieci, losowanie nagród, medale i vouchery do restauracji Szara Eminencja i sklepu Decathlon Piaseczno.

18.06.2023
Renesans Memoriału Redaktora Janusza Strzałkowskiego! Tegoroczny finał, 68. już edycji Mazowieckiego Turnieju Tenisa Stołowego, okazał się prawdziwym odrodzeniem tradycji zapoczątkowanej przez nieżyjącego już redaktora Janusza Strzałkowskiego turniejem "Trybuny Mazowieckiej". Pierwszy raz od wielu lat reprezentowane były wszystkie rejony, na które na potrzeby turnieju podzielono województwo. W zawodach w hali OSiR Targówek w Warszawie zagrało 74 uczestników z 23 klubów i szkół z tereniu województwa mazowieckiego. Projekt finansuje Miasto Stołeczne Warszawa.

15.06.2023
IX Pingla Cup już w ten weekend! W dniach 17-18 czerwca hala sportowa przy ulicy Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim będzie gospodarzem IX edycji turnieju Pingla Cup. Klub Sportowy Bogoria po raz kolejny zorganizuje największy ogólnopolski turniej dla Skrzatów i Żaków do którego zgłosiło się 200 dzieci z całego kraju.

01.06.2023
IX Grand Prix Wiązowny, sobota 10 czerwca GKTS Wiązowna zaprasza na IX Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym. Turnieje w pięciu kategoriach, od skrzat/żak po open i amator, zostaną rozegrane sobotę 10 czerwca 2023 r. w hali SP Wiązowna, ul. Kościelna 20. Będzie to ostatni turniej cyklu sezonowego 2022/2023. Uwaga! Wyjątkowo turnieje kategorii Amator plus 4 i 5 liga oraz OPEN rozpoczną się o godz. 13.00.

24.05.2023
KTS w sobotę gra o pierwszą ligę! Klub Tenisa Stołowego Nowy Dwór Mazowiecki zaprasza na mecz barażowy o I ligę mężczyzn. Po zwycięstwie w II lidze mężczyzn dla województw mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego, nowodworska drużyna stanęła przed szansą awansu.

23.05.2023
IV Memoriał Tomasza Plewińskiego, 3 czerwca, Jedlińsk ULKS Viktoria Jedlińsk zaprasza do udziału w IV Memoriale Tomasza Plewińskiego. Zawody zostaną rozegrane w sobotę 3 czerwca w hali ZSP w Jedlińsku. Więcej szczegółów na plakacie.

19.05.2023
Finał Rejonu Siedlce 68. Mazowieckiego TTS rozegrany! Pod patronatem marszałka województwa mazowieckiego, przy wsparciu wójta gminy Skórzec i przedsiębiorstwa „Gazda”, w sobotę 13 maja rozegrano finał regionalny Rejonu Siedlce 68. Mazowieckiego Turnieju Tenisa Stołowego. Tym samym wyłoniono reprezentantów rejonu do udziału w finale wojewódzkim, Memoriale red. Janusza Strzałkowskiego. Finał regionalny poprzedziły eliminacje powiatowe. W ceremonii dekoracji wzięli udział: dyrektor Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego - Mirosławow KRUSIEWICZ, redaktor naczelny „Tygodnika Siedleckiego” - Krzysztof STRZELECKI, prezes Przedsiębiorstwa „Gazda” w Siedlcach - Jan GOŁĘBIEWSKI oraz dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Skórcu, goszczącego zawody, Wojciech ZGORZAŁEK. Zawody przeprowadziła Agnieszka POTYRA-PROKURAT.

18.05.2023
Rodzinny Festiwal TS, Piaseczno, sobota 20 maja W najbliższą sobotę w Piasecznie odbędzie się pierwszy Rodzinny Festiwal Tenisa Stołowego organizowany przez miejscowy UKS Return. Impreza przeznaczona jest dla całych rodzin. Głównym celem jest dobra zabawa przy pingpongowych stołach. Na uczestników czekają trzy konkurencje - drużyna rodzinna, debel rodzinny i senior 60 plus.

15.05.2023
VIII Grand Prix Wiązowny 2023, sobota 27 maja GKTS Wiązowna zaprasza na VIII Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym. Turnieje w pięciu kategoriach, od skrzat/żak po open i amator, zostaną rozegrane sobotę 27 maja 2023 r. w hali SP Wiązowna, ul. Kościelna 20. Będzie to przedostatni turniej cyklu sezonowego 2022/2023. Ostatni turniej cyklu zaplanowany jest na 10 czerwca 2023 r. Dzięki wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego w sierpniu ruszy nowy cykl. Znane są już tegoroczne terminy Grand Prix Wiązowny sezonu 2023/24.

10.05.2023
XXV Grand Prix Piaseczna, niedziela 14 maja W najbliższą niedzielę w Piasecznie odbędzie się piąty turniej XXV edycji Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym. Zawodnicy będą rywalizowali w ośmiu kategoriach, a w turnieju mogą wziąć udział zarówno dzieci jak i dorośli, amatorzy i profesjonaliści. Na najlepszych czekają puchary, medale i nagrody rzeczowe ufundowane przez turniejowych partnerów czyli Decathlon Piaseczno oraz restaurację Szara Eminencja. Dodatkowo podczas zawodów odbędzie się losowanie nagród.

04.05.2023
Mecz sezonu II ligi - Nowy Dwór Maz., 6 maja (sobota) Klub Tenisa Stołowego Nowy Dwór Mazowiecki zaprasza na "mecz sezonu" II ligi mężczyzn. W sobotę 6 maja o godz. 18.00 w hali Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Młodzieżowej 1 w Nowy Dworze Mazowieckim, miejscowi podejmą zespół Hotel Kahlberg EKS Mlexer Elbląg w meczu ostatniej kolejki II ligi mężczyzn dla województw mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Pojedynek zadecyduje o tym, kto awansuje do baraży o I ligę. Gościom wystarczy remis, gospodarze muszą wygrać. Emocji nie powinno zatem zabraknąć, zwłaszcza, że to pierwsze od wielu sezonów starcie w ostatniej kolejce, kiedy o awans będą się mierzyć zespoły z województwa mazowieckiego warmińsko-mazurskiego. KTS zaprasza do kibicowania wszystkich sympatyków klubu i tenisa stołowego. Wstęp wolny. Więcej szczegółów na plakacie.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>